Langkau ke kandungan
TempleKit

Hasil sebenar

Kadar kerja bait suci

Sejauh mana kerja bait suci untuk keluarga-keluarga ini disiapkan, minggu demi minggu. Kiraan sebenar daripada rekod FamilySearch sendiri: tiada nama nenek moyang dan tiada sasaran.

Blake Lundquist

Dikira sehingga 28 Oktober 2026
309
tatacara dilakukan oleh keluarga
19
dilakukan oleh bait suci atau orang lain
180
orang yang tatacaranya telah dilakukan
5,013
nama sedia sekarang

Nama yang ditempah atau dikongsi dengan bait suci: 0 ditempah, 27 dicetak, 0 dikongsi dengan bait suci, 180 selesai.

Tatacara yang dilakukan setiap minggu
Minggu bermulaOleh keluargaOleh bait suci atau orang lainOrangTatacara setakat iniOrang setakat ini
26 Oktober 20262000100328180
19 Oktober 20265203212880
12 Oktober 2026570377648
23 Februari 20260111911
1 Disember 20250221810
22 September 20250168168

Hanya minggu yang ada tatacara dilakukan disenaraikan; minggu bermula Isnin hingga Ahad. “Oleh keluarga” ialah hari bait suci keluarga itu sendiri. “Oleh bait suci atau orang lain” ialah tatacara lain yang dilakukan daripada tempahan keluarga: dikongsi dengan bait suci, atau dilakukan oleh orang lain, kerana FamilySearch merekodkan tarikh dan bait suci tetapi bukan siapa yang melakukannya. Pemeteraian pasangan dikira sekali.

Anggaran

Pada kadar 4 minggu terakhir, 5,013 nama yang sedia sekarang akan mengambil masa kira-kira 119 minggu.

5,013 nama ÷ (169 orang dalam 4 minggu dari 5 Oktober 2026 hingga 1 November 2026 ÷ 4 = 42.25 seminggu) ≈ 119 minggu

Bukan sasaran atau janji: ia berubah apabila kadar berubah. Ia hanya muncul apabila ada data sekurang-kurangnya 2 minggu.

Lihat hasil Blake Lundquist