Alu sa’o i le anotusi
TempleKit

Taunuuga moni

Le saoasaoa o galuega i le malumalu

O le saoasaoa o le faia o galuega a le malumalu mo nei aiga, vaiaso i vaiaso. Numera moni mai faamaumauga a le FamilySearch lava ia: e leai ni igoa o tuaa, ma e leai ni sini.

Blake Lundquist

Faitaulia seia oo i le 28 Oketopa 2026
309
sauniga na faia e le aiga
19
na faia e le malumalu po o isi
180
tagata ua faia ni a latou sauniga
5,013
igoa ua sauni nei

Igoa ua taofia po o faasoa i le malumalu: 0 ua taofia, 27 ua lolomi, 0 ua faasoa i le malumalu, 180 ua faia.

Sauniga na faia i vaiaso taitasi
Vaiaso oE le aigaE le malumalu po o isiTagataSauniga e oo mai neiTagata e oo mai nei
26 Oketopa 20262000100328180
19 Oketopa 20265203212880
12 Oketopa 2026570377648
23 Fepuari 20260111911
1 Tesema 20250221810
22 Setema 20250168168

E naʻo vaiaso na faia ai sauniga e lisiina; e amata vaiaso mai le Aso Gafua e oo i le Aso Sa. O le “E le aiga” o aso o le malumalu a le aiga lava ia. O le “E le malumalu po o isi” o isi sauniga na faia mai taofiga a le aiga: faasoa i le malumalu, po o faia e se isi, aua e faamaumau e le FamilySearch le aso ma le malumalu ae le o ai na faia. O le faauigaga o se paga e faitaulia faatasi.

Fuafuaga

I le saoasaoa o vaiaso e 4 ua mavae, o igoa e 5,013 ua sauni nei e ono tusa ma vaiaso e 119 e faauma ai.

5,013 igoa ÷ (169 tagata i vaiaso e 4 mai le 5 Oketopa 2026 i le 1 Novema 2026 ÷ 4 = 42.25 i le vaiaso) ≈ 119 vaiaso

E le o se sini po o se folafolaga: e suia pe a suia le saoasaoa. E na ona aliali mai pe a i ai ni vaiaso e le itiiti ifo ma le 2 o faamaumauga.

Vaai i taunuuga a Blake Lundquist