Tīpoka ki ngā ihirangi
TempleKit

Ngā putanga pono

Te tere o te mahi temepara

Te tere o te oti o te mahi temepara mō ēnei whānau, wiki ki te wiki. He tatau pono nō ngā rekoata a FamilySearch ake: kāore he ingoa tūpuna, kāore hoki he whāinga.

Blake Lundquist

Kua tatauria tae noa ki te 28 Oketopa 2026
309
ngā tikanga tapu i oti i te whānau
19
i oti i te temepara, i ētahi atu rānei
180
ngā tāngata kua oti ō rātou tikanga tapu
5,013
ngā ingoa kua rite ināianei

Ngā ingoa kua tāpuitia, kua tiritahia rānei ki te temepara: 0 kua tāpuitia, 27 kua tāia, 0 kua tiritahia ki te temepara, 180 kua oti.

Ngā tikanga tapu kua oti i ia wiki
Te wiki oNā te whānauNā te temepara, nā ētahi atu rāneiNgā tāngataNgā tikanga tapu tae noa ki naianeiNgā tāngata tae noa ki naianei
26 Oketopa 20262000100328180
19 Oketopa 20265203212880
12 Oketopa 2026570377648
23 Pēpuere 20260111911
1 Tīhema 20250221810
22 Hepetema 20250168168

Ko ngā wiki anake i oti ai ngā tikanga tapu e rārangitia ana; e rere ana ngā wiki mai i te Mane ki te Rātapu. Ko “Nā te whānau” ko ngā rā temepara a te whānau ake. Ko “Nā te temepara, nā ētahi atu rānei” ko ngā tikanga tapu atu kua oti mai i ngā tāpuitanga a te whānau: kua tiritahia ki te temepara, kua mahia rānei e tētahi atu, nā te mea e tuhi ana a FamilySearch i te rā me te temepara engari kāore i te tuhi nā wai i mahi. Kotahi anake te tatau mō te hīritanga o tētahi tokorua.

Whakatau

Ki te tere o ngā wiki 4 kua hipa, ka pau tata ki te 119 wiki mō ngā ingoa 5,013 e rite ana ināianei.

5,013 ingoa ÷ (169 tāngata i ngā wiki 4 mai i te 5 Oketopa 2026 ki te 1 Noema 2026 ÷ 4 = 42.25 i ia wiki) ≈ 119 wiki

Ehara i te whāinga, i te kī taurangi hoki: ka huri i te huringa o te tere. Ka puta anake ina neke atu i te 2 wiki ngā raraunga.

Tirohia ngā putanga a Blake Lundquist