Gaan na die inhoud
TempleKit

Werklike resultate

Tempeltempo

Hoe vinnig die tempelwerk vir hierdie gesinne week vir week gedoen word. Werklike tellings uit FamilySearch se eie rekords: geen voorvadernames en geen teikens.

Blake Lundquist

Getel tot 28 Oktober 2026
309
ordinansies deur die gesin verrig
19
deur die tempel of ander verrig
180
mense met ordinansies verrig
5 013
name nou gereed

Name gereserveer of met die tempel gedeel: 0 gereserveer, 27 gedruk, 0 met die tempel gedeel, 180 klaar.

Ordinansies elke week verrig
Week vanDeur die gesinDeur die tempel of anderMenseOrdinansies tot dusverMense tot dusver
26 Oktober 20262000100328180
19 Oktober 20265203212880
12 Oktober 2026570377648
23 Februarie 20260111911
1 Desember 20250221810
22 September 20250168168

Slegs weke waarin ordinansies verrig is, word gelys; weke loop van Maandag tot Sondag. “Deur die gesin” is die gesin se eie tempeldae. “Deur die tempel of ander” is die ander ordinansies wat uit die gesin se reserverings verrig is: met die tempel gedeel, of deur iemand anders verrig, omdat FamilySearch die datum en tempel aanteken maar nie wie dit verrig het nie. ’n Egpaarverseëling tel een keer.

Projeksie

Teen die tempo van die laaste 4 weke sal die 5 013 name wat nou gereed is, ongeveer 119 weke neem.

5 013 name ÷ (169 mense in die 4 weke van 5 Oktober 2026 tot 1 November 2026 ÷ 4 = 42,25 per week) ≈ 119 weke

Nie ’n teiken of ’n belofte nie: dit verander soos die tempo verander. Dit verskyn slegs wanneer daar minstens 2 weke se data is.

Sien Blake Lundquist se resultate