Kalap i go long ol tok
TempleKit

Tru risalt

Spit bilong wok long tempel

Hamas kwik wok bilong tempel bilong ol dispela famili i go, wik long wik. Tru kaunt i kam long ol yet rekot bilong FamilySearch: nogat nem bilong ol tumbuna, na nogat target.

Blake Lundquist

Kaunim i go inap long 28 Oktoba 2026
309
odinens famili i mekim
19
tempel o ol narapela i mekim
180
ol man ol i mekim odinens bilong ol pinis
5,013
ol nem i redi nau

Ol nem ol i risevim o serim wantaim tempel: 0 i risev, 27 ol i printim, 0 i serim wantaim tempel, 180 i pinis.

Ol odinens ol i mekim long olgeta wik
Wik bilongFamili i mekimTempel o ol narapela i mekimOl manOl odinens inap nauOl man inap nau
26 Oktoba 20262000100328180
19 Oktoba 20265203212880
12 Oktoba 2026570377648
23 Februeri 20260111911
1 Disemba 20250221810
22 Septemba 20250168168

Ol wik we ol i mekim odinens tasol i stap long lista; wik i stat long Mande i go inap long Sande. “Famili i mekim” em ol de bilong famili yet long tempel. “Tempel o ol narapela i mekim” em ol narapela odinens ol i mekim long ol risev bilong famili: ol i serim wantaim tempel, o narapela man i mekim, bikos FamilySearch i raitim de na tempel tasol, i no raitim husat i mekim. Siling bilong tupela marit i kaunim wanpela taim tasol.

Skelim

Long spit bilong 4 wik i go pinis, 5,013 nem i redi nau bai kisim klostu 119 wik.

5,013 nem ÷ (169 man long 4 wik long 5 Oktoba 2026 i go long 1 Novemba 2026 ÷ 4 = 42.25 long wanpela wik) ≈ 119 wik

Em i no target o promis: em i senis taim spit i senis. Em i kamap taim i gat inap 2 wik bilong data tasol.

Lukim ol risalt bilong Blake Lundquist