Mankanesa any amin’ny votoatiny
TempleKit

Vokatra marina

Hafainganan’ny asa ao amin’ny tempoly

Hafainganan’ny fahavitan’ny asan’ny tempoly ho an’ireto fianakaviana ireto, herinandro aorian’ny herinandro. Isa marina avy amin’ny firaketan’ny FamilySearch mihitsy: tsy misy anaran’ny razana, ary tsy misy tanjona.

Blake Lundquist

Voaisa hatramin’ny 28 Oktobra 2026
309
ôrdônansy vitan’ny fianakaviana
19
vitan’ny tempoly na olon-kafa
180
olona vita ny ôrdônansy
5,013
anarana vonona izao

Anarana voafandrika na nozaraina tamin’ny tempoly: 0 voafandrika, 27 natonta, 0 nozaraina tamin’ny tempoly, 180 vita.

Ôrdônansy vita isaky ny herinandro
Herinandro manomboka nyNataon’ny fianakavianaNataon’ny tempoly na olon-kafaOlonaÔrdônansy hatretoOlona hatreto
26 Oktobra 20262000100328180
19 Oktobra 20265203212880
12 Oktobra 2026570377648
23 Febroary 20260111911
1 Desambra 20250221810
22 Septambra 20250168168

Ny herinandro misy ôrdônansy vita ihany no voatanisa; ny herinandro dia manomboka amin’ny Alatsinainy ka hatramin’ny Alahady. Ny “Nataon’ny fianakaviana” dia ny andro nataon’ny fianakaviana mihitsy tany amin’ny tempoly. Ny “Nataon’ny tempoly na olon-kafa” dia ny ôrdônansy hafa vita avy amin’ny famandrihan’ny fianakaviana: nozaraina tamin’ny tempoly, na nataon’olon-kafa, satria ny FamilySearch dia mitahiry ny daty sy ny tempoly fa tsy ny nanao azy. Indray mandeha ihany no isaina ny famehezana mpivady.

Tombantombana

Raha manaraka ny hafainganan’ny 4 herinandro farany, ny anarana 5,013 vonona izao dia mila mandritra ny herinandro 119 eo ho eo.

5,013 anarana ÷ (169 olona tao anatin’ny 4 herinandro manomboka ny 5 Oktobra 2026 hatramin’ny 1 Novambra 2026 ÷ 4 = 42.25 isan-herinandro) ≈ 119 herinandro

Tsy tanjona na teny fikasana izany: miova rehefa miova ny hafainganana. Miseho ihany izy rehefa misy angona ho an’ny 2 herinandro farafahakeliny.

Jereo ny vokatra: Blake Lundquist