Direkt zum Inhalt
TempleKit

Richteg Resultater

Tempo vun der Tempelaarbecht

Wéi séier d'Tempelaarbecht fir dës Familljen Woch fir Woch virukënnt. Richteg Zuelen aus de Opzeechnunge vu FamilySearch selwer: keng Nimm vu Virfahren a keng Ziler.

Blake Lundquist

Gezielt bis 28. Oktober 2026
309
helleg Handlunge vun der Famill gemaach
19
vum Tempel oder aneren gemaach
180
Persounen mat gemaachten hellege Handlungen
5.013
Nimm, déi elo prett sinn

Reservéiert oder mam Tempel gedeelt Nimm: 0 reservéiert, 27 gedréckt, 0 mam Tempel gedeelt, 180 gemaach.

Helleg Handlunge pro Woch
Woch vumVun der FamillVum Tempel oder anerenPersounenHelleg Handlungen bis eloPersounen bis elo
26. Oktober 20262000100328180
19. Oktober 20265203212880
12. Oktober 2026570377648
23. Februar 20260111911
1. Dezember 20250221810
22. September 20250168168

Nëmme Wochen, an deenen helleg Handlunge gemaach goufen, sinn opgelëscht; d'Wochen ginn vu Méindeg bis Sonndeg. „Vun der Famill“ sinn déi eege Tempeldeeg vun der Famill. „Vum Tempel oder aneren“ sinn déi aner helleg Handlungen aus de Reservatioune vun der Famill: mam Tempel gedeelt oder vun engem anere gemaach, well FamilySearch Datum an Tempel opzeechent, awer net, wien et gemaach huet. Eng Sigelung vun Ehepartner zielt eemol.

Prognose

Mam Tempo vun de leschte 4 Wochen géifen déi 5.013 Nimm, déi elo prett sinn, ongeféier 119 Wochen daueren.

5.013 Nimm ÷ (169 Persounen an de 4 Wochen vum 5. Oktober 2026 bis 1. November 2026 ÷ 4 = 42,25 pro Woch) ≈ 119 Wochen

Keen Zil a kee Verspriechen: et ännert sech, wann d'Tempo sech ännert. Et erschéngt nëmme, wann et op d'mannst 2 Wochen u Daten gëtt.

Resultater vun Blake Lundquist kucken